Gerumo diena Minupiuose

Laikraštis „Kelmiškiams“. Nr. 39(122), 2010 m. spalio 1 d.

Minupių kaimo bendruomenė jau septintus metus, bendradarbiaudama su Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyriumi, rudenį rengia akciją „Gerumo diena“, skirtą sunkiai besiverčiantiems kelmiškiams, ateinantiems pavalgyti į samariečių valgyklą.

Renginio „Gerumo diena“ iniciatorė Minupių kaimo bendruomenės pirmininkė Eurika Drungilienė redakcijai sakė, kad į gerumo akciją atsiliepė paprasti kaimo žmonės. Skelbimų lentoje pakabinus kvietimą prisidėti prie labdaros akcijos bendruomenės nariai atnešė ne vieną maišą bulvių, morkų, burokėlių, žirnių, svogūnų, lašinių ir miško gėrybių.

Skurstančiuosius parėmė I. ir Z. Mačerniai, L. ir A. Lidžiai, , V. ir A. Venskai, Z. ir J. Bastakiai, D. ir R Kniūrai, A. ir D. Vasiliauskai, R. ir R. Steponavičiai, E. ir V.

Drungilai. Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyriaus pirmininkas Saulius Mockus ir valgyklos virėjos Teresė Pranckienė bei Sigita Simanauskienė, atvykę pasiimti surinktų rudens gėrybių džiaugėsi, kad minupiškių dovanų užteks iki Kalėdų.

– Be jūsų paramos būtų sunku, jūsų bendruomenė yra viena pagrindinių rėmėjų, o šiais metais tik jūsų paramą ir gavome, – sakė bendrijos pirmininkas Saulius Mockus.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.