Pradėtos vykdyti projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Kelmės rajone“ veiklos

Kelmės rajono savivaldybės administracija kartu su partneriu Lietuvos samariečių bendrijos Kelmės skyriumi pradėjo vykdyti projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai Kelmės rajone“. Viena iš paslaugų, kurias gali gauti rajono šeimos yra Šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrinės paslaugos. Jų metu bus organizuojamos šventės, renginiai, viktorinos, sporto varžybos, turistiniai žygiai po krašto istorines vietas, teminės stovyklos šeimoms.

Kovo 11 dieną LSB Kelmės skyrius suorganizavo renginį šios šventės proga. 22 dalyviai  išgirdo informaciją apie projektą, leidosi į prisiminimus apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo istoriją, pynė tautines apyrankes, prie arbatos puodelio bendravo ir diskutavo. O vėliau kartu su kelmiškiais dalyvavo trispalvės pakėlime ir kartu giedojo tautinę giesmę.

Kovo 11-oji kiekvienam iš mūsų turėtų būti svarbi šventė, tad neleiskim to užmiršti nei sau, nei mūsų artimiesiems. Didžiuokimės, kad esame lietuviai, ir niekam neleiskime iš mūsų atimti to, ką mums suteikė tėvai, seneliai – neleiskime atimti mūsų laisvės.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.