Elektrinė slaugos lova

Geros kokybės ir puikaus funkcionalumo slaugos lova.

Nuomos kaina: 40,00€

Aprašymas

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti žmonėms geros kokybės ir puikaus funkcionalumo slaugos lovas. Tai užtikrintai puikiausias pasirinkimas. Mielai padėsime išsirinkti tinkamiausią slaugos lovą ir čiužinį, rekomenduosime užvalkalą bei už papildomą mokestį pristatysime, ir apmokysime sėkmingai naudotis.


Slaugos lovos funkcijos:

Vertikali padėtis.  Lova pakelia gulintį asmenį į vertikalią sėdėjimo padėtį, o paskui atgal į gulimąją padėtį.

Su pulteliu. Lovos valdomos elektroninio nuotolinio pultelio pagalba. Palengvina žmonėms turintiems judėjimo problemų, kuriems sunku patiems pasisukti, pasikelti ir pakeisti padėtį. Valdymas nuotoliniu pulteliu leidžia savarankiškai keisti vartotojo gulėjimo padėtį ir gerinti komfortą.

Aukščio reguliavimas. Atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę ir kitas aplinkybes, svarbu atkreipti dėmesį į slaugos lovos aukščio reguliavimą. Tai daro įtaką ne tik slaugytojo kasdienybei, bet ir paciento saugumui – sumažina sužalojimo riziką, pavyzdžiui – išslysti iš lovos.

Lovos atramų reguliavimas – tai turbūt svarbiausias slaugos lovos aspektas. Funkcionalios slaugos lovos turi galimybę pakoreguoti miego paviršiaus galvos ir kojų atramų padėtį, kad vartotojui būtų kuo patogiau. Yra pakeliami-nuleidžiami šonai, kad neiškristų ligonis.

Smulkesnė informacija tel.: +370-615-35634

Nuomos kaina mėnesiui.