Skubėkime daryti gera – gražaus bendradarbiavimo pavyzdys

Portalas https://www.etaplius.lt
https://www.etaplius.lt/skubekime-daryti-gera-grazaus-bendradarbiavimo-pavyzdys


Kelmiškiai turėjo jau įsidėmėti ir šį Lietuvos samariečių bendrijos šūkį, ir Kelmės skyriaus narių daromus gerus darbus, kadangi tai nėra vienkartinis blykstelėjimas kokios nors akcijos, o nuolatinė, kryptinga parama rajono žmonėms.

Visai neseniai jie kvietė dalyvauti „Gerumo dienose“, dabar dovanojo vaikštynes tiems, kam tikrai jų reikia: padovanotos net keturiasdešimt penkios vaikštynės – daugiausia, senjorams arba tiems, kurie laukia kelio sąnario ar klubo operacijos. Šitoks gražus darbas nebūtų įmanomas be Vokietijos ASB Stormarn-Segeberg samariečių, kurie jas atvežė, be kelmiškių samariečių savanorių, kurie vaikštynes nuplovė, išvalė ir sutvarkė.

Kelmės skyriaus bendrijos pirmininkas S. Mockus džiaugiasi ir gražiu bendradarbiavimu su Kelmės Švč. M.Marijos Ėmimo į Dangų parapija: kleb. dek. liturg. lic. Mindaugas Grigalius pamaldų metu paskelbė apie šią akciją, šventoriuje leido pasistatyti ir palapinę – oras nelepino savanorių.

Samariečių planuose – dar daugybė gražių sumanymų: vaikų ir jaunimo dar laukia stalo žaidimų ir kt. žaislų dalybos, vyresniesiems – kitokie pagalbos ir paramos darbai.

Belieka kelmiškiams sekti jų skelbimus ir dalintis informacija.

 

Parašykite komentarą

Your email address will not be published.